fbpx
Vivesco d.o.o.
Published
11/03/2023
Expires
Never
Location
okolica Stuttgarta, Germany
Job Type

Description

Opis posla

Za svog klijenta koji se bavi prijevozom robe tražimo kandidata za poziciju: vozač teretnog motornog vozila (B+C+E kategorija).

Vožnja se obavlja na području  jednog grada u njemačkoj

  • povratak u tvrtku dnevno
  • samo vožnja
  • bez obaveza s istovarom ili utovarom

Tražimo osobu sa dokazanim iskustvom u radu prijevoza u transportu.

KOD 95 može biti položen u bilo kojoj zemlji članici EU.

Za kandidate sa iskustvom koji nemaju KOD 95, može se organizirati osposobljavanje (trošak od €250 snosite sami), a kandidat mora zadovoljavati sljedeće uvjete:

Kod prijave OBAVEZNO DOSTAVITI PRESLIKE:

  • Valjane vozačke dozvole B+C+E kategorije
  • Osobne iskaznice
  • Digitalne kartice vozača
  • KOD95 (EU ako ga imate)
  • Diplomu o završenoj školi za VOZAČA MOTORNIH VOZILA
  • Putovnicu (da je važeća još barem 2 godine)
  • Potvrdu o nekažnjavanju od MUP-a (  SUD-a )
  • Uvjerenje za Njemački jezik na nivou A2-B1
  • Uvjerenje o sposobnosti za rad
  • Izjava da nemaju zabranu ulaska u razne EU zemlje

Osiguranje i sl.

Zdravstveno i Mirovinsko

Trajanje ugovora

12 mjeseci/1 godina + produžetak

Predviđena plaća

2800-3000€ - bruto

Radno vrijeme

  • 40h tjedno

Uvjeti

  • KOD 95
  • Potvrda o nekažnjavanju
  • Iskustvo rada na istim poslovima
  • Samostalnost u radu
  • Pouzdanost
  • Marljivost
  • Odgovornost i fokusiranost na rad
  • Suradnja sa kolegama u radu
  • Održavanje čistoće i urednosti kamiona

Prednost imaju kandidati iz:

  • Hrvatske, BiH, Crna Gora, Makedonija, Srbija, Kosovo.

Molimo opširne prijave sa što više informacija o Vama na prijavi

Ukoliko imate više pitanja pritisnite WhatsApp

PRIJAVE SU ISKLJUČIVO preko linka APPLY ONLINE na dnu oglasa

TRC from
only Croatia or EU TRC's
at least A2 level
build your resume to link here
Drop files here browse files ...
ONLY .PDF files accepted, you can add more than one