fbpx
Vivesco d.o.o.
Published
27/11/2022
Expires
27/12/2022
Location
Zagreb, Croatia
Category
Job Type

Description

Opis posla

- akvizicija novih klijenata
- komunikacija s klijentima
- sudjelovanje na sastancima
- sudjelovanje u različitim projektima iz područja ljudskih resursa
- objava oglasa na platformi i društvenim medijima
- pomoć u poslovanju

Uvjeti

- minimalno završna srednja škola za Komercijalistu, fakultet pravnog ili društvenog usmjerenja i interes za procese koji se odvijaju unutar sektora ljudskih resursa
- izvrsno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada u Office paketu (Outlook, Word, Excel) i snalaženje na internetu i društvenim medijima
- organiziranost, fleksibilnost i usmjerenost na rješenja, dinamičnost, proaktivan pristup radu te razvijen osjećaj za odgovornost
- posjedovanje vozačke dozvole, aktivan vozač

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno),

Hrvatski (razina govora - materinji jezik, razina pisma - materinji jezik)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- službeni mobitel i laptop
- atraktivna primanja i benefiti kao što su premije u obliku neto isplate
- rad u dinamičnom i produktivnom okruženju
- stručno uhodavanje i osposobljavanje za preuzimanje radnih zadataka te mogućnost osobnog i profesionalnog usavršavanja
- radno okruženje u kojem se potiče ravnoteža privatnog i poslovnog života

Rad od kuće:
 Povremeno

Plaća:

Od 5000 kn (od 663.61 EUR)

*Stopa konverzije kune u euro, korištena u izračunu, službeno je određena na Vijeću za ekonomske i financijske poslove EU-a, 12.srpnja 2022., po središnjem paritetu, te iznosi 1 euro=7,53450 kuna.

Pin It on Pinterest

Otvori razgovor
1
Scan the code
Pozdrav!
Kako Vam možemo pomoći?